Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bowling alleys
 • Hotels
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Bowling alleys по градови

Skopje Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bowling alleys

A1 Arena Sports centre - Boris Trajkovski (Bowling)


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 14:00 to 22:00 • Sat - Sun from 12:00 to 22:00

Categories:

bowling alleys

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Musandra


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC Kula 2/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Drim


 • Address : Kej Boris Kidrich 51
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski, Kapitol Mol 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Bellevue


 • Address : ul.32, nas.Ilinden 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 14 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Дали околу 50 основни производи ќе имаат ограничени цени и во март, ќе одговори владата деновиве. Ограничените цени за дел од производите важат до крајот на ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel