Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Strumica
 • Veles
 • Gevgelija
 • Mavrovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Conference facilities & services
 • Hotels
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Beauty & health spas
 • Conference & Convention Services
 • Swimming Pools
 • Catering
 • Casinos
 • Event Management
 • Cultural Centres
 • Wedding Organizers & Planners
 • Saunas
 • Videoconferencing Services
 • Education Centres
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Entrepenurship - Centres
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Conference facilities & services


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking7 days a weekAirconditionedCards accepted

7even weddings & events


 • Address : 5-ta Partiska konferencija 32-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

Mercure/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NB Hotel & Spa


 • Address : V.S.Bato 111
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

University Lounge/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports Centre - Boris Trajkovski (Congress Hall)


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Turist


 • Address : Gjuro Strugar 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushi Resort & Spa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for conferences and studies


 • Address : bul.Goce Delchev 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon from 08:00 to 16:00 • Tue - Fri from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central


 • Address : Pionerska 2
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City In


 • Address : Dimitar Vlahov 12
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conference hall Duna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Congress Center Aleksandar Makedonski-Univerzalna Sala (Kongresen Centar Aleksandar Makedonski-Universal Hall)


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duvet


 • Address : Naum Naumovski Borche 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESP


 • Address : Elisie Popovski Marko 49-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Computer training; Language courses; Children computer courses; Business english; Training-development of business skils.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300

EU Info Centre


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 52-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 16 | | | веќе видена

Европската централна банка останува на пат да ги намали каматните стапки во блиска иднина, изјави претседателката на Банката Кристин Лагард. Таа рече дека ЕЦБ ...
сите 95 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 15 | | | веќе видена

Предвидувањата на водечките светски финансиски институции се далеку пооптимистични за земјите од регионот, отколку за Македонија. Според Светската банка, ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel