Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Козметика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Медика карта


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 07:30 до 19:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика марта 1


 • Адреса: Никола Тесла 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика Вива


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика Карта 2


 • Адреса: Партизанска 110
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мојсови


 • Адреса: Партизанска 96/98
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Натура Лек


 • Адреса: Гоце Делчев, с. Кравари 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7560 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неофарм


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нидеа Фарм


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7563 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орхис фармација Битола


 • Адреса: Апостол Здравески 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прима лек


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роса вита


 • Адреса: Моша Пијаде 11/13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роса Вита


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7563 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стела


 • Адреса: Ордан Николов 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фарм здравје


 • Адреса: Македонска 36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фарм здравје 2


 • Адреса: 29-ти Ноември 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феникс


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хедера фарм


 • Адреса: Александар Турунџев 36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хигеја


 • Адреса: Скопска 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хигија фарм


 • Адреса: Скопска 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Според податоците на компанијата „Фреди Мек“, во 2020 година на САД им недостигале 3,8 милиони домови. Така, побарувачката е сè уште многу посилна од понудата, ...
сите 59 | | | веќе видена

Косовското претпријатие за електродистрибуција (КЕДС) денеска од осум часот започна со ограничување на електричната енергија. Потрошувачите ќе имаат струја ...
сите 2 | | | веќе видена

Во рамки на активностите за финансиска едукација, Народната банка изработи Поимник на термини од областа на банкарското и централнобанкарското работење. Со ...
сите 13 | | | веќе видена

Најуспешните 30 компании лани оствариле добивка поголема од 635 милиони евра и во државниот буџет само по основ на данок на добивка уплатиле барем 60 милиони ...
сите 27 | | | веќе видена

Поскапувњето на струјата ги здрма и граѓани кои интензивно трагаат како да постават сончеви панели на своите покриви со цел да ги намалат сметките за струја ...
сите 28 | | | веќе видена

Индустријата за рударство (копање) на Биткоин претрпе огромни финансиски турбуленции оваа година, бидејќи долготрајниот „мечкин“ пазар директно влијаеше на ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи