Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Козметика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Еурофарм-Стив Наумов 1


 • Адреса: Пецо Божиновски 2 Влез 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Хераклеа


 • Адреса: Кланица 12/6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Центар Битола


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Широк Сокак


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 97
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро фарм-Буковски ливади


 • Адреса: Илчо Стојановски (Кумровец) 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро фарм-Јавор


 • Адреса: Мечкин Камен 20
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравец-Лек


 • Адреса: Димче Лахчански 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Битола 10


 • Адреса: Солунска 89
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Битола 7


 • Адреса: 4-ти Ноември 49-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Битола 8


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Битола 9


 • Адреса: Довлеџик 1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 6-Битола


 • Адреса: Партизанска 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Битола 1


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Битола 2


 • Адреса: Партизанска 110
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Битола 3


 • Адреса: Васко Карангелески 43
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Пелагонка


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 33
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница-Аптека


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корона-фарм


 • Адреса: Младински Бригади 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лиде Фарм


 • Адреса: Партизанска 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика карта


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 56
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот завод за статистика денеска објави дека во периодот јануари-јуни е помала вредноста на договорените и извршените градежни работи во странство. Според ...
сите 123 | | | веќе видена

Според податоците на компанијата „Фреди Мек“, во 2020 година на САД им недостигале 3,8 милиони домови. Така, побарувачката е сè уште многу посилна од понудата, ...
сите 25 | | | веќе видена

Косовското претпријатие за електродистрибуција (КЕДС) денеска од осум часот започна со ограничување на електричната енергија. Потрошувачите ќе имаат струја ...
сите 28 | | | веќе видена

Борбата против сивата економија е дел од реформата во јавните финансии, вели министерот за финансии Фатмир Бесими. Со системските измени ќе се преземат низа ...
сите 159 | | | веќе видена

Во рамки на активностите за финансиска едукација, Народната банка изработи Поимник на термини од областа на банкарското и централнобанкарското работење. Со ...
сите 13 | | | веќе видена

Најуспешните 30 компании лани оствариле добивка поголема од 635 милиони евра и во државниот буџет само по основ на данок на добивка уплатиле барем 60 милиони ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи