Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Veles
 • Stip
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vlerësues
 • Ekspertizë - agjenci dhe shërbime
 • Konsallting
 • Kontabilitet - agjenci dhe shërbime
 • Ekspertizë gjyqësore
 • Revizion - Shtëpi Revizore
 • Inxhinieri
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Këshilltarë Financiarë
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Vleresim I Pasurise Se Patundshme
 • Menaxhment Dhe Këshilltarë Biznesi
 • Efikasitet Energjetik
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Gjeodezi - Firma
 • Vula Dhe Shtembil
 • Vlerësimi I Rrezikut
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vlerësues

Procena Plus


 • Adresa: Vanço Përke 8
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Procenka


 • Adresa: Dejan Vojvoda 88
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prostor-Proekt


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 83-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pum mig


 • Adresa: Neveska 4-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për vlerësim


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 42-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RSM Makedonija


 • Adresa: Dame Gruev 8/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

RSM Maqedonia është ofruesi kryesor në botë i shërbimeve të auditimit, taksave dhe konsulencës për organizatat sipërmarrëse të orientuara drejt rritjes ekonomike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300

Racio grup


 • Adresa: Marshal Tito 10
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Racio plus


 • Adresa: Anton Popov (Ognjan Prica) 1-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Revizija Chuleva


 • Adresa: Ivan Agovski 1-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shumantevi


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 15-3/27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinopsis


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 105/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart Expert


 • Adresa: Filip Vtori Makedonski 2/2-60
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spark procenki


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 30-3/1, mezanin
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stojkova Roza


 • Adresa: Dimitar Vllahov 27
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

vlerësues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versaj


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 1-a-4/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna Nikova


 • Adresa: Kukushka 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizija-T


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladimir Butorac


 • Adresa: Llerinska 41/58
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj