Vlecna Slep Sluzba Marbo Transport

Punojmë 7 ditë në javë24 orë


  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674566156_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Towing Service Marbo Transport është kompani që kryen transport 24/7 të automjeteve, rent a car, transport automjetesh nga BE, transport makinerish ndërtimi, transport makineri bujqësore si dhe brokerim gjatë zhdoganimit. Vërshime trasport 24/7, 365 ditë në vitin, pa rezervim.

Për shumë vite, ne jemi të njohur në mesin e shoferëve maqedonas për çmimet e volitshme, shpejtësinë dhe besueshmërinë e shërbimeve që ofrojmë.

Ofrojmë transport në:
• Aksidente rrugore – transport i automjeteve të dëmtuara nga vendi I aksidentit
• Ri-lokacion – automjete të paregjistruara
• Transport – çfarëdo lloj automjeti
• Transport për makineri të lehtë bujqësore dhe ndërtimi – traktorë, motoçikleta, furgona.

Ofrojmë dhe transport profesional me licencë për:
• kamionë
• kamionë me peshë të vogël, me një masë të përgjithshme deri 8 ton
• Rimorkio, 2-3 bazë me kabinë të ulët
• minibusë
• furgon, furgon ngarkimi
• automobila
• makineri ndërtimi
• makineri bujqësore
• traktorë
• rimorkio
• dhe cfarëdo lloj automjeti

Platforma për transport është me dimensione:
• Gjerësi: 2.5m
• Gjatësi: 7m
• Lartësi maksimale: 3.1m


Mund te na pyesni ne tel 071 280111 24/7, pa rezervim paraprak.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj