Vila Dionis

ParkingQasje në Internet24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhurPishinë


  • Telefon 2: 070 352878
  • Faksi: 046 285535
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Vila Dionis gjendet në lagjen turistike elitare Lagadin, 7 km nga Ohri.

Vila ka dhoma dyshe dhe treshe, studio (2+2) dhe apartamente, të pajisura me TV kabllor, mini bar, internet wi-fi, kondicioner, banjo private dhe tarracë me pamje nga liqeni dhe malet përreth. Vila ka një pishinë të jashtme me xhakuzi, një plazh privat me shezllone pranë liqenit, vend parkimi, dy mole ankorimi për varka dhe skafe. Në afërsi të vilës punon pica restoranti Dionis, i cili ofron një shumëllojshmëri specialitetesh nga kuzhina kombëtare dhe ndërkombëtare.
E vendosur mes bregut të liqenit të Ohrit dhe malit të Galçicës, Vila Dionis është një vend ideal për pushime, ku mysafirët, përveç plazhit të bukur, në disponium kanë dhe sportet ujore, alpinizmi në mal dhe çiklizmi.

Vila Dionis është një vend i mrekullueshëm për argëtim, pushime familjare, simpoziume dhe seminare të vogla.

Urdhëroni, na vizitoni.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj