Вичишки комерц

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7507 км

  • Телефон 2: 02 2550397
  • Факс: 02 2573341
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Вичишки комерц е компанија која својот широк асортиман на козметички производи го пласира на македонскот пазар преку дистрибутивната мрежа во парфимерии, над 400 козметички и 300 фризерски салони.

Генерални увозници сме за производите на реномираните компании:
• KEUNE - AIRCOSMETICS - Холанидја
• DERMOESTETIK - ESENSA MEDITERANA - Хрватска
• IBD и EZ FLOW - Америка
• NAIL PERFECT - Холандија
• STS Holding Group - Бугарија.

Вичишки комерц постои од 1991 година.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи