Везе Шари

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: с.Требош
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7471 км

  • Телефон 2: 076 256950
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552900134_86.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Токму поради тоа што квалитетот и природното се нашите најголеми адути, одлучивме нашите производствени капацитети да ги изградиме на природните падини на Шар Планина, во чиста еколошка средина. Во питореската и недопирливата природа се распослани објекти со површина од 35.000 м2, од кои 14.000 м2 припаѓат на индустриските и деловните објекти. Инвестицијата стартуваше во мај 2002 година со германски капитал и околу 30 високообразовани и квалификувани кадри, кои имаа целосна поддршка од странски експерти. Нашите производи ги има на македонскиот и на регионалните пазари.

ВЕЗЕШАРИ својот развоен пат го гради преку перманентно вложување во човековиот капитал и неговата стручност, производствените капацитети, модерни технолошки процеси, имплементација на највисоките стандарди, суровинската основа и продажната мрежа

МИСИЈА: Континуирана испорака на квалитетни и безбедни производи со цел потполно задоволување на барањата на потрошувачите, постојано подобрување на асортиманот, спремни да ги достигнеме и да бидеме над нивните.

ВИЗИЈА: Со својата богата традиција, најсовремена технологија, иновативни решенија и вработените како најважен ресурс, да ја зајакнеме лидерската позицијата на домашниот пазар и да ги промовираме сопствените брендови на регионално ниво.

Сакаме да станеме синоним за стабилност и мерило за квалитет и професионалност во сите сегменти на нашето работење, како и да стекнеме подобри односи со сите наши групи од интерес:

• Потрошувачите- нашите производи да им бидат најчестиот избор
• Вработените- да бидеме најпосакуваниот работодавач
• Останатите деловни субјекти- партнер од доверба и општествено одговорна компанија

Со еден збор, нашата визија е да ја достигнеме лидерската позиција на пазарот.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи