Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Prilep
 • Vinicë
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strugë
 • Dellçevë
 • Veles
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Trikotazhë
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - prodhim
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - shitore
 • Butiqe - veshje të brendshme
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - tregti me shumicë
 • Çarçafë Dhe Mbulesa
 • Konfekcione
 • Butiqe
 • Veshje Të Brendshme - Prodhim Dhe Tregti
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Shtypje (Shkrim) Në Bluza Dhe Tekstil
 • Butiqe Për Fëmijë Dhe Bebe
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Uniforma Dhe Uniforma Pune
 • Butiqe Për Femra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Trikotazhë

Alba


 • Adresa: Strasho Pinxhur 25/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Adresa: f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kodaco


 • Adresa: JNA 96
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3S Moda


 • Adresa: Zhan Zhores 6 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albatros


 • Adresa: Zhelezniçka 21
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh nga 09:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Adresa: Krizhevska 19
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angroteks


 • Adresa: Zhelezniçka 24-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ma - Pr nga 07:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angroteks


 • Adresa: Tosho Arsov 73
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angroteks


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 16:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigo


 • Adresa: bul.V.S.Bato 14 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bari tekst


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Distanca: ≈7593 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boti 2002


 • Adresa: QT Zhivko Brajkovski lok.9 i 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozhiver


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DMG Texstil


 • Adresa: vo krugot na staro Astibo 12
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daki tekst


 • Adresa: Shishka p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dardania Plus


 • Adresa: Ilindenska 40
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deva Tekstil


 • Adresa: Borka Talleski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Kategoritë:

trikotazhë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dido Grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EAM


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 54
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7564 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје ќе добие четворица нови членови, а предлозите за нивното именување треба да се усвојат на ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 67 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Извршниот директор Илон Маск во четвртокот тврдеше дека хуманоидните роботи Optimus на неговата компанија на крајот би можеле да ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj