Trend 1 i 2


  • Address : Cano Pop Ristov 1
  • Place: Kavadarci
  • Distance: ≈7575 км

  • Telephone 2: +389 75 452711
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
    Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути „Не работиме со картички“ – пишува на некои киосци. Ако нема писмено известување, тогаш усно ќе ви кажат – „не примаме картички“. ...
сите 19 | | | веќе видена

Хрватска, Црна Гора и Словенија и оваа година беа меѓу најпопуларните дестинации каде Србите бараат сезонска работа и чиста заработувачка. И иако хрватскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel