Termoplam


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 11/11
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7502 км
  • Lokacioni: до Три бисери

  • Telefon 2: 070 275089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d75bdb4018cc99ac2998e84c7d120655.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

TERMOPLAM – SERVIS PËR DJEGËSE është sinonim për cilësi, qasje profesionale, përgjegjsi – garancion për projekt të kryer mire.

Konkretisht firma është formuarnë vitin 1990 dhe punon me sukses dhe ekziston në treg më shumë se 20 vite. Veprimtaria kryesore është servisim, montim dhe shitje të lëndëve djegëse nga nafta, mazuti dhe gazi, poashtu projekton edhe rradhitje energjetike.

Servison dhe monton djegës nga prodhues të ndryshëm si: Weihaupt-Germany, Ecoflam-Italy, Riello-Italy, Lamborgini-Italy ,Venterm-Croatia, ndërsa bën shitjen e: Weishaupt dhe Ecoflam për të cilat është edhe servis i autorizuar.

Servisi disponon me ekip professional i cili është në dispozicion 24 orë të klientëve tanë gjatë këtyre 20 viteve. Termoplam është prezente në shumë objekte ekzistuse dhe objekte të reja, siç janë furrat, spitalet, çerdhet, kazermat, konfeksione të modes, industri të mishit, industri të duhanit, qumshtore, dhe në puntori më të mëdha dhe më të vogla.

Disponojmë me pajisje të plotë për djegësit dhe kaldajat.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj