Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona të rëndësishëm
 • Shërbime kujdestarie
 • Higjiena komunale
 • Deponi - të organizuara
 • Policia
 • Energji Elektrike - Kompani Për Furnizim
 • Numrat E Urgjencës
 • Ndërmarrje Publike
 • Energji Elektrike - Shpërndarje
 • Ndërmarrje Komunale
 • Qendra Informative
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Institucione Shtetërore
 • Ndihma E Shpejtë
 • Automobila - Parkingje
 • Varrime - Pajisje
 • Varrime - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Telefona të rëndësishëm по градови

Kavadar Manastir Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telefona të rëndësishëm

Informata  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Ministria e Punës dhe Politikës Sociale - KONTAKT CENTAR


  • Vendi: Shkup

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Ndihmoni gazetarin qe te sulmoje dhe te kercenoje


  • Vendi: Shkup

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Ora e saktë   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Puna e reportit mbi black


   • Vendi: Shkup

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Raporti i djegies se deponive ilegale / Ndotja e ajrit - Aerodrom


   • Vendi: Shkup
   • Orari i punës: Ha - D nga 15:30 deri më 23:30

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Raporti i djegies se deponive ilegale / Ndotja e ajrit - Gjorce Petrov


   • Vendi: Shkup
   • Orari i punës: Ha - D nga 15:30 deri më 23:30

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Raporti i djegies se deponive te egra / Ndotja e ajrit - Karposh


   • Vendi: Shkup
   • Orari i punës: Ha - D nga 15:30 deri më 23:30

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Raporto parkim te paskrupullt


   • Vendi: Shkup

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Telegrami    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

    Неизвесно е што ќе се случува со војната во Украина и на Блискиот Исток која директно се рефлектира врз цената на нафтата. Не се знае ниту каква ќе биде ...
    сите 18 | | | веќе видена

    Акционерското друштво „Европа“ има закажано Собрание на акционери за 15 мај годинава, и за него се предложени бројни предлог одлуки, меѓу кои и онаа за ...
    сите 18 | | | веќе видена
     

    Hyni në Librin e Artë

    Emri i përdoruesitFjalëkalim    Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj