Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Kavadar
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tatuim
 • Pirsing
 • Masazh - sallone
 • Kozmetikë - sallone
 • Manikyr dhe pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tatuim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Gule Tattoo


 • Adresa: Kole Cvetkov 129
 • Vendi: Veles

Студио за тетоважа

Kategoritë:

tatuim, pirsing

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1714390089_78.jpg?t=true&w=300&h=300

Alter ego


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 45-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belisima


 • Adresa: Kozle 91 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi tatuing


 • Adresa: Vallandovska, QT Hipodrom 13-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 22:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EminimalKategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Indigo tatu


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lucky 7 Tattoo


 • Adresa: Hristo Smirnenski 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MG Tatu i Pirsing


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nameless Tattoo


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 60/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Old Skul TatuKategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ristovska TattoKategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtrumfovski Tatu i Pirsing


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 26/3 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simon pain ltd tatuKategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skin Art


 • Adresa: QT Bunjakovec kati 1 lok.36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 13:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend as/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artkraft InkKategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blackspot tattoo studio


 • Adresa: Mitko Hadzivasolev 11
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boki Tattoo


 • Adresa: Qendra e Biznesit lok.110
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Danev Art


 • Adresa: Ilindenska 1
 • Vendi: Vinicë

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Insiniti Tatu


 • Adresa: Leninova 14/2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00 • Sh nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korle Tattoo


 • Adresa: Enixhe Vardar 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

Kategoritë:

tatuim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 22 | | | веќе видена

Во пресрет на летната туристичка сезона денеска во Регионалниот центар за гранични работи Југ се одржа средба со претставници на туристички агенции што ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj