Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Tatuim
 • Pirsing
Повеќе филтриПомалку филтри

Pirsing по градови

Manastir Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pirsing

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Gule Tattoo


 • Adresa: Kole Cvetkov 129
 • Vendi: Veles

Студио за тетоважа

Kategoritë:

tatuim, pirsing

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1714390089_78.jpg?t=true&w=300&h=300

Bobi tatuing


 • Adresa: Vallandovska, QT Hipodrom 13-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 22:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lucky 7 Tattoo


 • Adresa: Hristo Smirnenski 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MG Tatu i Pirsing


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nameless Tattoo


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 60/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtrumfovski Tatu i Pirsing


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 26/3 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skin Art


 • Adresa: QT Bunjakovec kati 1 lok.36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 13:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SkinSin


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 102-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

Kategoritë:

tatuim, pirsing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 96 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 18 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj