SKP Rent a car Skopje


 • Adresa: Adem Demaci number.86-7/007 Skopje-Butel
 • Vendi: Shkup
Kategoritë:

rent a car agjenci  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709545852_63.png?t=true&w=300&h=300


  Misioni ynë është të modernizojmë dhe lehtësojmë aksesin në marrjen me qira të automjeteve. Që çdo klient të ndihet i sigurt dhe i siguruar në çdo hap. Nëpërmjet faqes sonë të internetit, çdo klient me disa klikime do të marrë informacionin e nevojshëm ose do të rezervojë një automjet sipas dëshirës së tij.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj