Skovin Aerodrom


  • Address : bul.Jane Sandanski 79-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7502 км
  • Location: Зграда на Теле Кабел

  • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 19:00
    Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel