Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Skarë me kilogram
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Skarë me kilogram në Manastir

Er Ohrid


 • Adresa: Jorgo Osmano p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goceva Porta


 • Adresa: bul.1Maji 215
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Tale


 • Adresa: Meçkin Kamen 7-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj vlasheto


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Revolucioni Socialistik) 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalimeros


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kum


 • Adresa: Dimçe Llahçanski 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lenski most


 • Adresa: Nikolla Teslla p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maks Gril


 • Adresa: Aleksandar Turunxhev 47
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marin -Ognen


 • Adresa: ASNOM 5
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudo Jagne


 • Adresa: bul.1 Maji 154
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tito/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tode


 • Adresa: Rajko Zhinzifov p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vice


 • Adresa: Goce Dellçev 16
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7561 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

Kategoritë:

skarë me kilogram

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 40 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj