Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sigurim dhe kompani sigurimi
 • Sigurim udhëtimi
 • Sigurimi i jetës
 • Sigurim - shëndetsorë privat
 • Kompani dhe institucione financiare
 • Stacione Për Kontrolle Teknike Të Automjeteve
 • Transfer Të Parave
 • Brokerë - Shtëpi Brokerësh
 • Testim Dhe Atestim
 • Sigurim Pensional
 • Qendra Informative
 • Fonde Dhe Kompani Pensionale
 • Homologacion - Qendra
 • Sigurim - Brokera
 • Осигурување - Доброволно Пензиско (Трет Столб)
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sigurim dhe kompani sigurimi në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Euromak Broker-drejtoria


 • Adresa: Vasil Gllavinov 7-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ОСИГУРИТЕЛНО БРОКЕРСКО ДРУШТВО ЕУРОМАК БРОКЕР АД СКОПЈЕ е основано во Скопје во мај 2003 година , со цел да внесе конкурентност на тогашниот македонски монополизиран осигурителен пазар и даде подобра осигурителна услуга и дополнителни вредности од осигурувањето на осигурениците.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553686795_87.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Sigurimi Maqedonia-Drejtoria


 • Adresa: 11 Tetori 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sigurimi Maqedoni sh.a. Shkup - Vienna Insurance Group është simbol i sigurimit në Maqedoni, si dhe për besim, siguri dhe stabilitet financiar. Është themeluar në vitin 1945 si Zyrë e Sigurimit Shtetërore dhe e njohur si DOZ, ZOIL, KJUBI dhe tani me emër të ti SIGURIMI MAQEDONI. Me sipërmarrjet e fundit në vitin 2013, u bë pjesë e Vienna Insurance Group (VIG). Kompania ka përvojë dhe njohuri të mëdha në industrinë e sigurimit dhe përputhet në mënyrë të suksesshme me kërkesat modern të tregut, që mundëson shërbime më të mirë dhe ofertë sigurimi cilësore për klientët.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427983286_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Byroja Kombëtare e Sigurimeve


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Adresa: Nikola Parapunov 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:30 • Sh nga 07:30 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Adresa: Lepenec 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 15-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Adresa: Респоделување на наши социјали медиуми 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 64-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Adresa: Moskovska 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroins sigurimi-Ekspozitura Aerodrom


 • Adresa: Bojmija 8/2 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FB Kompani


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filiali i Sigurimit Kroacia – Jojetë në Shkup


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 16-5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filiali i Sigurimit Kroacia – Jojetë në Shkup


 • Adresa: Kosta Novakoviq 7 lok.19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filiali i Sigurimit Kroacia – Jojetë në Shkup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filiali i Sigurimit Kroacia – Jojetл nл Shkup


 • Adresa: Shen Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 20
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Generali Investments


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Adresa: Pirinska 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Adresa: Belgradska (Pazari i Mbuluar) 47-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Неизвесно е што ќе се случува со каматните стапки. Ако Европската централна банка почне да ја намалува каматната стапка тоа ќе има ефект и кај нас, меѓутоа ...
сите 68 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 14 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj