Euromak Broker-drejtoria

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vasil Gllavinov 7-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Веднаш до Шведска Амбасада

  • Faksi: 02 3231252
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553686795_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

RISI!

NE MUND TË PËRCAKTOJMË DHE TË PAGUAJMË KËRKESËN TUAJ PËR DËMIN NGA KOMPANITË E SIGURIMEVE.

Shuma e primit nuk varet nga fakti nëse i siguruar përdor ose nuk përdor një kompani brokere të sigurimeve. Prandaj, brokeri ofron, nga ana komerciale primin më të mirë për të siguruarin në lidhje me primin që i paguan i siguruari kompanisë së sigurimit në periudhën paraprake, kur nuk ka përdorur shërbimet e një kompanie brokeri të sigurimit.
Brokeri për të siguruarin dhe klientë të tjerë të interesuar, investitorë, shtëpi brokere dhe palë të tjera të interesuara kryen

Revizion të policës së sigurimit
- analizë të policës së sigurimit të vlefshme
- dhënien e sugjerimeve dhe rekomandimeve për arritjen e mbulimit më cilësor në përputhje me nevojat tuaja aktuale

Identifikimi dhe analize e rrezikut
- përcaktim i rreziqeve ndaj të cilave ju jeni të ekspozuar dhe rrezikoni biznesin tuaj
- përgatitje e propozime dhe rekomandime për mbulimin optimal të sigurimeve dhe strukturën e programeve të sigurimeve

Marrëveshje për sigurimi
- përgatit tender për mbledhje të ofertave
- përgatitje e dokumentacionit dhe komunikimit/ negociatave me kompanitë e sigurimeve për të bërë një ofertë sigurimi
- analize e ofertës dhe përzgjedhje e ofertës më të favorshme në aspektin e sigurimit. Një kriter i rëndësishëm është shpesh jo vetëm çmimi i sigurimit (primi), por dhe kushtet e sigurimit dhe fuqia financiare e siguruesit
- kontrolli i policave të sigurimit të lëshuara dhe administrim i tyre

Monitorimi i skadencave për policë dhe rinovim i policave
- kujdeset për policat e sigurimit dhe rinovimin e tyre në kohë
- marrëveshje me klientin për rinovimin e policës

Ndihmë për zgjidhjen e kërkesës për dëm
- ndihmë në zgjidhjen e kërkesës për dëm
- paraqitje e kërkesës për dëm
- mbledhje e dokumentacionit
- monitorimi dhe realizimi i dëmeve

Sigurimi i asistencës profesionale gjatë gjithë kohëzgjatjes së sigurimit

Ndihmë profesionale në formën e këshillës:
- për të siguruarit dhe klientët e tjerë, për të menaxhuar rreziqet kur lidhin kontrata me kompanitë e sigurimeve për të përcaktuar kërkesat për sigurimin e nevojshëm
- gjatë lidhjes së kontratës me kompanitë e sigurimeve, interpretim të dispozitat të kontratës në lidhje me sigurimin e nevojshëm

Sigurimi i shërbimeve të pavarura dhe objektive këshillimore
- shërbimet e këshillave të pavarura dhe objektive mbi çështjen e sigurimit, tregun e sigurimeve, informacione për të gjitha llojet e sigurimeve dhe produktet e reja të sigurimit

Për kompanitë multinacionale rajonale me seli në Maqedoni, ne ofrojmë shërbime për krijimin e programeve multinacionale.
- Krijimi i një programi sigurimi për kompanitë regjionale maqedonase
- Optimizimi i mbulimit dhe primeve në të gjitha vendet ku i siguruari, klienti ka një vajzë, degët dhe zyrat e përfaqësimit, duke marrë në konsideratë harmoninë me rregulloret dhe ligjet vendore në fuqi.
- Mundësimi i sigurimit për ekspozimet e tilla me kompanitë kryesore evropiane të sigurimeve që kanë përvojë me programe të sigurimit multinacional, ku zgjedhja e siguruesit merret në konsiderat, mbulimet dhe limitet, prania rajonale, përvoja multinacionale, reputacion, çmimi dhe vlera e përgjithshme që siguruesi mund të sigurojë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj