Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Stip
 • Veles
 • Prilep
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - pabe
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lokale pijesh
 • Lounge bars
 • Restorante - Bistro
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - pabe

Simpl Cofe % Fud


 • Adresa: Pere Temelksoski 1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burbon strit


 • Adresa: Pece Matiçevski (Leninova) 17
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Mlin


 • Adresa: f.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 00:00 • Pr nga 07:00 deri më 01:00

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fools and Horses/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dablin


 • Adresa: Tosho Arsov p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Woodstock


 • Adresa: 14 Qershor 29
 • Vendi: Makedonska Êamenicë
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Konzul


 • Adresa: Shлn Spaso Radovishki 202
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7592 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boho bistro bar


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 2
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dion Aerodrom


 • Adresa: bul.Brigada e 3-tл Maqedonase 37
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragul


 • Adresa: Saraevska f.Orizare e epлrme 83-A
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Five


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 1
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafedra meze bar


 • Adresa: Marshall Tito 41
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klub Diplomatik


 • Adresa: Kuzman Josifovski 29
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papas fud end kofi


 • Adresa: Xhemall Bijediq p.n.
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snak Bar Stanica


 • Adresa: Marshal Tito 101
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tabu Pab


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 3
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tarantino


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89/9
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tino Pab


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 53
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

XO Cafe


 • Adresa: Vasil Surchev 30
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Македонија бележи благо опаѓање во рангирањето за буџетска транспарентност, според Анкетата за отворени буџети на Меѓународното буџетско партнерство за 2023 ...
сите 11 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 55 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj