Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lokale pijesh
 • Restorante - pabe
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Lokale pijesh по градови

Kumanovë Ohër Shkup Shën Nikollë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lokale pijesh

Cosy bar


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ganza


 • Adresa: Gjorgji Peshkov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gluvo kuche


 • Adresa: Risto Shishkov (Dimitrije Tucoviq) 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dulle


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolektiv


 • Adresa: 11 Tetori 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Shuf


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 00:00 • Sh nga 15:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Me pelqen birra


 • Adresa: Maksim Gorki 25/4
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Star Grad


 • Adresa: Gradishte 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

kopsht birre/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska PivnicaKategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Five


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 1
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Pab


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 28
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tabu Pab


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 3
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tarantino


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89/9
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zletovo


 • Adresa: Makedonia, f.Zletovo 322
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 23:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Раде Кончар апаратна техника оствари одлична добивка во минатата година, а причини за задоволство имаат и акционерите на компанијата, бидејќи за ланската ...
сите 28 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 64 | | | веќе видена

Подготовката на квалитетни, доверливи и навремени податоци се клучни за добро разбирање на економијата. Оттаму, статистичката функција на Народната банка, ...
сите 32 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 23 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj