Ragusa 919


  • Address : Gavril Konstantinoviq 76
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈1053 км
  • Location: Ново Лисиче


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655199876_84.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

СВАДБИ
Доколку ја замислувате Вашата свадба во современ, луксузен и романтичен амбиент, далеку од градскиот метеж, на само 4 км од центарот на градот, Рагуза 919 е вистинското место за Вас. Нашиот искусен тим се грижи за задоволството на секој гостин и креираме спомени што се паметат цел живот.

НАСТАНИ
Реализираме настани и конференции за престиж во светот на бизнисот. Нашето 25-годишно искуство во угостителството е една од причините зошто Вашиот деловен настан да го организирате кај нас. Посветеноста на нашиот професионален тим и новиот премиум ентериер се рецептот за успехот на секој корпоративен настан.

ПРОСЛАВИ
Новиот модерен и пријатен амбиент, брзата услуга, вкусната храна и широката палета на дополнителни услуги како што се персонализирани декорации и анимации, го прават нашиот ресторан идеално место за прослави по повод родендени, мекици или крштевки. Дозволете да креираме незаборавни мигови за Вас и Вашите најблиски.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel