Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Dellçevë
 • Veles
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Demir Kapija
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kulturore
 • Qendra edukimi
 • Biblioteka dhe salla leximi
 • Shoqëri kulturoro-artistike
 • Manifestime
 • Teatro - Shtëpia Teatrale
 • Salla Për Koncerte
 • Galeri Arti
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
 • Shoqata
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Grupe Teatrale - Amatore
 • Orkestra
 • Pikturim - Koloni Pikturimi
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Kinema Dhe Kinosalla
 • Muze
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kulturore

Qendra për kulturë Ilo Anteski Smok


 • Adresa: Sheshi Iliria p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këndi Amerikan Tetovë


 • Adresa: Iliria p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleanca Franceze - Tetovë


 • Adresa: Dervish Cara 18
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore-Dibër


 • Adresa: Velko Vllahoviq 13
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

qendra kulturore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594902017_72.bmp?t=true&w=300&h=300

Shota-Shtëpia e kulturës


 • Adresa: f.Negotinë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore ASNOM


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtrih


 • Adresa: Lluka Gerov 50-4/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgari Ambasada-Kulturno informativen centar


 • Adresa: Petar Pop Arsov 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e kongresit Aleksandar Makedonski (Salla univerzale)


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore për fëmijë Karposh


 • Adresa: bul.Illinden 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore Koço Racin


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 72
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski kulturen centar


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e Kulturës- Koço Racin


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 20-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore Turke Junus Emre


 • Adresa: Nikola Kljusev (27 Marsi) 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti farncez-Shkup


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Kulturore Franceze


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeria Nacionale e Maqedonisë-Stacioni i vogël


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dhoma Publike-Public room


 • Adresa: Divizioni i 50-të 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spona


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzeu arkeologjik i Maqedonise


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

muze, qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 53 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj