Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punë dore
 • Suvenire
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Filigrane
 • Gift-shop
 • Argjendari
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Materiale Dekorative
 • Qeramikë - Produkte
 • Veshje Kombëtare
 • Ikona
 • Drugdhendje
 • Modë - Aksesorë
 • Vitrazhe (Vizatime Në Dritare)
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Organizata Joqeveritare
 • Etno Shitore
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Drugdhendës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Punë dore

Fati Rakotvorba


 • Adresa: Radovan Coniq 99
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fatbordha


 • Adresa: Radovan Coniq 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princesha


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 75
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leshoska Lubica



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nena dekoracii


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153 lok 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

Nena dekoracii që nga viti 2008 veprimtaria themelore është punimi me dorë i sendeve dekoruese nga materiale të ndryshme për qëllime tv ndryshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583229145_71.png?t=true&w=300&h=300

Dirjan Dizajn



Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki 2



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inkaso


 • Adresa: Rafaell Batino 21-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

punë dore, ikona, atelje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glass&Silver


 • Adresa: Vollgogradska 2-4/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Punime dore unike


 • Adresa: Radishanski pat 170
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Drugdhendësve



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grne



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komrad dizajn



Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karla Juvelir


 • Adresa: Prashka 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Gjerdan



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mali neshta



Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srma design studio


 • Adresa: Nikolla Teslla 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

suvenire, punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasilka Aleksoska


 • Adresa: rr.2, lagja Kozle 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gift hous


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

gift-shop, punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 26 | | | веќе видена

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници , СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj