Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Veles
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Lule dhe lulishte
 • Dasma - organizatorë dhe planifikues
 • Balona për festa (tullumbace) - tregti dhe distributerë
 • Festa - organizatorë dhe planifikues
 • Materiale Dekorative
 • Gift-Shop
 • Dasma - Materiale Promovuese
 • Lule - Dërgesë
 • Suvenire
 • Punë Dore
 • Butiqe Për Fustane Nusërie
 • Butiqe Për Femra
 • Dasma - Xhirim Dasmash
 • Ngjarje - Organizim
 • Bizhuteri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dasma - lule dhe dekorime të tjera

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Nena dekoracii


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153 lok 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

Nena dekoracii që nga viti 2008 veprimtaria themelore është punimi me dorë i sendeve dekoruese nga materiale të ndryshme për qëllime tv ndryshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583229145_71.png?t=true&w=300&h=300

Art-2000


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 56
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciklamia


 • Adresa: Ilindenska 166
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cikllama


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) 39-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema Mels


 • Adresa: 29 Nëntori 107
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotini


 • Adresa: Jane Sandanski 49
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ikebana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ale Hia 2021


 • Adresa: Todosija Paunov 27
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasia


 • Adresa: Jorgo Osmano 8-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anmanito


 • Adresa: QT Mavrovka nлntokлsor lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arjeta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art feshn/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelie Venera


 • Adresa: Andreja Petkoviq 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Klara Bojana flora


 • Adresa: Maksim Gorki 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Perla


 • Adresa: Dimitar Vllahov 52/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Azalea


 • Adresa: Car Samoil 57
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballon Parti


 • Adresa: bul.Brigada e 12-të Maqedonase 56-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballon Tvister/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballon grupa


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-b-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 59 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj