Промедика Естетик

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Факс: 02 3248401
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1688468723_53.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Центарот за убавина ПРОМЕДИКА ЕСТЕТИК е сместен во модерно опремен простор кој располага со современа опрема во областа на естетиката и козметологијата. Дозволете му на нашиот професионален тим да се грижи за вашиот изглед и да ја негува вашата убавина... направете го вашиот избор за третман за лице и тело, маникир и педикир, третмани за сабеење, коса и други услуги кои се достпани во центарот за убавина ПРОМЕДИКА ЕСТЕТИК.

Покрај широкит избор на услуги за нега на лице и тело, во Промедика Естетик можете да ги најдете производите на:

- Dr.GRANDEL, реномирана Германска козметика базирана на научни методи и професионален пристап.
- DERMACOL, оргинален Чешки бранд кој ја негува убавината повеќе од еден век... синоним за совршена шминка за кожа.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи