Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Bitola
 • Ohrid
 • Strumica
 • Stip
 • Struga
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Kicevo
 • Kocani
 • Veles
 • Kavadarci
 • Debar
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Sveti Nikole
 • Krusevo
 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Fast food restaurants
 • Food delivery
 • Food & drinks (beverage) delivery services
 • Cafes
 • Restaurants - Pastrmajlija
 • Lounge Bars
 • Catering
 • Hotels
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Taverns
 • Delivery & Courrier Services & Pizza Delivery
 • Delicatessens Restaurants
 • Burek
 • Bake Shops
 • Italian Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias (pizza restaurants)


Casa Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FS Kurtisi


 • Address : Ljubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Era/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mini 3 Fenera


 • Address : Blagoja Toska blok 82-1/8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amazon


 • Address : Belichica 59
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Address : Nov trgovski centar lok.120
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepperoni pizza & burger


 • Address : Radovan Conikj 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 12:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riva


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Address : Jane Sandanski 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3 Fenera mini


 • Address : ul.107 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FS Kurtishi 2


 • Address : Blagoja Toska 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sole


 • Address : Jane Sandanski 98
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:30 • Sat from 10:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taboo


 • Address : Jane Sandanski 71
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rima


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forum


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Napoli


 • Address : Marshal Tito 82
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfin


 • Address : Ilirija b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortesa


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majami


 • Address : 29-ti Noemvri 31
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Address : Boris Kidrich b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00 • Sat - Sun from 15:30 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 39 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 22 | | | веќе видена

Неповолните прогнози на Светска банка за идниот раст на нашата економија според универзитетскиот професор Дарко Лазаров се само уште еден, дополнителен ...
сите 104 | | | веќе видена

Според податоците на статистичката агенција Еуростат, земјите од Југоисточна Европа забрзано изумираат. Меѓу шесте земји со најголемо намалување на населението ...
сите 35 | | | веќе видена

Посетителите од Турција продолжуваат да ја освојуваат Македонија. И последните податоци од статистичарите покажуваат дека најмногу гости дошле токму од ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel