Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Dojran
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pishina për notim
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Restorante për dasma
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Spa Qendra
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pajisje Shtëpiake
 • Новогодишни Украси
 • Akua Parqe
 • Tenis - Terrene
 • Diskoteka
 • Lodra - Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Lodra - Shitore
 • Resorts / Touristic Complex
 • Maskemballe - Rekuizite Dhe Veshje - Tregti
 • Bebe - Pajisje Për Bebe
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pishina për notim

Restorant Copenhagen


 • Adresa: rr.101, f.Leshkë 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropiko


 • Adresa: Marshal Tito, f.Bërvenicë 13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Playa vista/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NCN klub


 • Adresa: f.Bellovishtë 5
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Star


 • Adresa: rr.2, f.Vizbegovo 160
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon bon


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Pishine)


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MarkatKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: f.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CD Klub Maki


 • Adresa: Llazar Liçenoski 31-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik komerc


 • Adresa: Nikola Maleshevski 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:30

Atlantik FM është e themeluar në vitin 1990 nga Bozhidar dhe Filimena Matiq. Veprimtaria kryesore e kompanisë është tregti dhe shitje të produkteve më të mira...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w=300&h=300

Pishina olimpike Centar


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik komercЦарството на играчките

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1670316351_74.jpg?t=true&w=300&h=300

Rasadnik


 • Adresa: Heronjtë e Popullit p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teferiç


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 28/136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 11:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pull hausKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Nika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski bazen


 • Adresa: Maqedonia e Pirinit 21
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oasis


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 260
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7511 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информира сточарите, одгледувачи на говеда, дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка во ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj