Перфект лајн


 • Адреса: Пандил Шишков 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Локација: во близина на Рептил


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1718718102_48.jpg?t=true&w=300&h=300


  Кожата е еден вид бојно поле – место каде што се судираат умот и срцето, а сите психолошки предизвици и физички здравствени состојби оставаат своја трага. За среќа, постојат начини и место за тие траги да се минимизираат, па и сосема да се отстранат. Методите microneedling и microblading се тренд во светот во последниве години, но нивниот ефект повеќекратно се зголемува и доаѓа до израз во комбинација со револуционерните Phi третмани, кои се достапни во нашиот центар за убавина Perfect Line.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи