Perfekt Çisto

Punojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 2/23
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7503 км
  • Lokacioni: нас. Ченто

  • Telefon 2: 075 281953
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 10:00 deri më 17:00
    D nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494244836_68.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Perfekt Çisto SHPKNJ Shkup është kompani, e cila është themeluar në vitin 1994 dhe është një nga kompanitë e para në Maqedoni, që merret me mirëmbajtjen e higjienës në objekte afariste dhe banimi si dhe pastrim të çdo lloj xhami- të arritshme, të paarritshme, të larta, të ulëta…
Kompania jonë për arritjen e rezultateve të larta përdor material dhe pajisje profesionale me cilësi të lartë, si dhe produkte ekologjike biotretëse nga prodhues me renome, për të cilat kujdesemi për mbrojte të mjedisit hapësinor, në përputhje me standardin e implementuar ISO 14001.
Gjithashtu Perfekt Çisto posedon dhe standardet në vijim: ISO 9001 për cilësi, OHSAS 18001 për siguri dhe shëndet gjatë punës.
Për suksesin në fushën tonë flet dhe një numër i madh i kompanive në vend dhe jashtë, me të cilat kemi bashkëpunim shumëvjeçar.
Perfekt Çisto ofron shërbimet e mëposhtme:
PASTRIM GJENERAL TË OBJEKTEVE TË MËDHA DHE TË VOGLA TË ÇDO LLOJ XHAMI(të arritshme dhe të paarritshme)
ЧИСТЕЊЕ НА ТЕНДИ, НАСТРЕШНИЦИ И РОЛЕТНИ
PASTRIM TENDASH, STREHËSH DHE ROLETA
PASTRIM APARTAMENTESH
PASTRIM TË DYSHEMEVE TË FORTA DHE TË BUTA.
- pllaka
- mermer
- granit
- tapete
- rrugica
- sintelon
- itison...

Certifikata:
ISO 9001 : 2008
ISO 14001 : 2004
OHSAS 18001:2007 – Për mbrojtje dhe siguri gjatë punës
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cleaning of floorings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cleaning shop windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cleaning the glass facades


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj