Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Ohër
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Pastrim kimik - servise
 • Hidraulikë - firma
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Moleraj - Shërbime
 • Higjienë - Preparate
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Patundshmëri - Udhëheqje (Mirëmbajtje)
 • Elektro Servise
 • Automobila - Lavazhe
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Pastrim Dhe Larje Të Qilimave Dhe Tepihëve - Pajisje
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Pastrim Kimik - Pajisje
 • Hortikulturë - Pajisje Dhe Shërbime
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma

Ideal logistik


 • Adresa: Solidarnost 78
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragon 2020


 • Adresa: Llazar Andonov 1/2
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefan Xoger


 • Adresa: Metodi Xhunov Xhiko 143
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7576 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno higiena


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Agjenci për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpive dhe objekteve tuaja të biznesit

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619098258_24.png?t=true&w=300&h=300

Зiriз


 • Adresa: Dimitar Vllahov 14
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sandra Higiena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asi group


 • Adresa: Luj Paster 23/1-4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BB Tim Grup


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 45/2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BM clean service


 • Adresa: f.Nerashte
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baloski Higi Plus


 • Adresa: Nikola Georgievski-Niklec 13
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleaning Home Service


 • Adresa: Husein Bajram 29
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faciliti Service


 • Adresa: f.Debresh
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halimi group


 • Adresa: f.Cerkezi
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KS servis


 • Adresa: Dobrivoe Radosavljevik 16
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KS servis


 • Adresa: Ljubljanska, Skopje City Mall 4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KS servis


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 15-а
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nila Klining


 • Adresa: 7-mi Septemvri 52
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnicia


 • Adresa: Shidska 24 lok.8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tfm Tim


 • Adresa: Kiro Krstevski - Platnik 11-1/8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЦПрофи


 • Adresa: Васил Чакаларов 45
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 98 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Цените на суровата нафта ослабнаа оваа недела, бидејќи очекувањата за повисоки стапки за подолго време во САД се сметаа дека ја ...
сите 78 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Гранд Скопје ќе ги претстави најновите трендови и перспективи за развој на пазарот на недвижности на втората Конференција за комерцијални недвижности, која ќе ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj