Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Prilep
 • Strugë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Stip
 • Dibër
 • Kavadar
 • Probistip
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Dellçevë
 • Koçanë
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Restorante - qumështi
 • Furra buke
 • Pastiçer
 • Byrektore
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Restorante - Piceri
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Ketering
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Furra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastiçeri

Sabo B


 • Adresa: Çarshia e epërme 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dudi


 • Adresa: Ljubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport S 1969


 • Adresa: rr.101, f.Reçicë e Madhe 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bled


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 124
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amfora


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lubljana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 55
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozadzhija Rekord


 • Adresa: Nikolla Teslla 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Adresa: QTQ Trijada lok.93
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sweet Cake/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Luta 1991/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rima


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viena


 • Adresa: Jane Sandanski 48
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Just Svit


 • Adresa: Velko Vllahoviq 44
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agon's cake


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aida


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

byrektore, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksaraj


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8, ndлrtesa
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jami


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eni sweet shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 26 | | | веќе видена

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници , СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj