Ina Gjinekologi dhe obstetrikë

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

 • Adresa: 8 Marsi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Lokacioni: веднаш зад Пионерски Дом Карпош


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516098954_72.jpg?t=true&w=300&h=300


  Dr. Katerina Stankova ka përvojë 20 vjeçare në specializimin e saj (Klinika Gjinekologjike-obstetrike, Remedika, jashtë vendit).

  Ordinanca disponon me4D EHO aparatin më të përsosur në tregun botëror (Medison Accuvix V20 PRESTIGE).

  Ofron përkujdesje të personalizuar për klientët - organizon ekzaminime dhe intervenime tek specialistët e njohur nga lëmitë tjera.

  Sipas kontratës, dr. Stankova bën lindjen dhe intervenime operative të pacientëve të vetë në spitalin privat Remedika.

  Bashkëpunon me Universitetin Thomas Jefferson në Filadelfi, SHBA dhe spitalin Univerzitarë Sharite në Berlin.

  Qendra për ultratingull e licencuar nga Thomas Jefferson University, USA.

  Shërbime gjinekologjike:
  - 2D dhe 3D ultratingull të mitres dhe vezorëve
  - PAP, kollposkopi, bioskopi, polipektomi, HPV tipizim, marrjen e strishove për analiza mikrobiologjike
  - metoda MBA (IPAS USA) për anlizë të brendësisë së mitrës
  - përgatitje për IVF (folikulometri, HSG)
  - kontracepcion, këshilltore për të rinjë
  - urogjinekologji (prof. V. Anatasova)

  Shërbime obstetrike:
  - amniocentezë, korionbiopsi
  - të gjitha skrinsat në shtatëzëni
  - 4D ultrazë me video inçizim, Dopler
  - Test për sheqerin e fshehur
  më shumë
  15%save
  71%save
  Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

  Amniocentesis

  Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

  Chorion biopsy

  Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

  Colposcopy

  Retail Price - VAT Included:6.000 MKD

  Endometrial biopsy

  Retail Price - VAT Included:800 MKD

  Cervical biopsy

  Retail Price - VAT Included:800 MKD

  Folikulometrija


  Shikoni prodhimet tona në
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj