Orbita Trans


  • Adresa: Pero Nakov 110-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7503 км
  • Lokacioni: во кругот на МЗТ, во главната капија десно

  • Telefon 2: 075 221976
  • Faksi: 02 2464636
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678961194_59.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Shoqëria tregtare ORBITA TRANS është e specializuar në transportin e mallrave të mëdha, duke përdorur pajisje dhe teknologji moderne “state-of-the-art” .

Më e rëndësishmja, ne jemi të përkushtuar në kënaqësinë e klientëve tanë. Prioriteti ynë është të ofrojmë shërbime cilësore që do të plotësojnë nevojat specifike të çdo klienti. Me krenari mund të mburremi se në 40 vite punë nuk kemi pasur kurrë klient të pakënaqur.

Suksesi i ORBITA TRANS është në vlerat që ndërton prej katër dekadash me ekipin e saj drejtues dhe punonjësit e saj, sigurinë e mallrave që transportohen, profesionalizmin dhe integritetin në punë, përkushtimin.

PJESË E SHËRBIMEVE TONA
► Transport (vendor dhe ndërkombëtar)
► Transport special i madh (i jashtëzakonshëm).
► Shërbim për sigurimin e lejeve dhe ngarkesave të transportit të jashtëzakonshëm
► Shërbime me vinça të lëvizshëm (autovinça) dhe forklift
► Marrje me qira e pirunëve
► Ngritje dhe lëvize manuale e objekteve të rënda me pajisje hidraulike

Na vizitoni në rr. Pero Nakov 110-a, Shkup ose na kontaktoni në numrin +389 75 221 976, ekipi ynë është i gatshëm t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve dhe kërkesave tuaja.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj