Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Tetovo
 • Strumica
 • Ohrid
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Kavadarci
 • Stip
 • Struga
 • Veles
 • Gostivar
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Kicevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Optical goods retail - (eye care, optometrists, opticians)
 • Optometrists (opticians)
 • Glasses - optical
 • Clocks & watches
 • Jewelers (jewellery)
 • Watches Service & Repair
 • Medical Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Optical goods retail - (eye care, optometrists, opticians)


City optik (Siti optik)


 • Address : Naroden Front 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-Optik


 • Address : bul.Partizanski Odredi 21 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Petrova


 • Address : VMRO (Marshal Tito) blok.B
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Risto Jakimovski



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Stojanovski Blagoja


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 31-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r.Lidija Okulus


 • Address : General Mihajlo Apostolski 18
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:30 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Danco


 • Address : Marjan Bozhinovski (Dalmatinska) 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deus


 • Address : Dimitar Vlahov 1 blok A
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:30 • Sat from 11:00 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deus Optik


 • Address : Vancho Prke 70 lok.105
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deus optic


 • Address : Vancho Prke 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diopter


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 107
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Break: Mon-Fri 14-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra


 • Address : Marshal Tito 42
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra


 • Address : bul.Jane Sandanski 109-a-1-1/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra M


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra Optics


 • Address : GTC, prizemje lok.16 sek.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra Optics


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra Optics



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra Optiks


 • Address : Maksim Gorki 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra optiks


 • Address : Skupi 5-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra optiks


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-a lok.23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 76 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 52 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 15 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel