Nova perspektiva


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 91-b-1/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7503 км
  • Location: Последна 24-ка

  • Telephone 2: +389 2 3233731
  • Fax: +389 2 3233730
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel