Nobel Palace

Parking6 days a week

  • Address : Industriska zona Sarakjino
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7473 км

  • Telephone 2: +389 71 222259
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568356903_44.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.
Секој момент на вашата свадба нека ви биде магичен. Нашата мисија е секој да се чувствува како да ја живее својата бајка. Нашиот професионален персонал и нашиот луксузен ентериер ќе ја направат вашата прослава уникатна и посебна.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel