Nena dekoracii


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153 lok 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Lokacioni: Порта Влае до ЈСП билетара


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583229145_71.png?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja
  Nena Dekoracione është gift shop me një gamë të madhe dhuratash dhe paketimin dhe dekorimin e tyre modern.

  Bëjmë të gjitha llojet e dekorimeve për:

  -Dekorim të të gjitha restoranteve dhe shtëpive për të gjitha llojet e festimeve (dasma, viti i ri, fejesa, pagëzime, ditëlindje, matura dhe evente të ndryshme kompanie)

  -DASMA (karamele nusërie, grurë me monedhë, mjete për dekorim, kordele në të gjitha format, jastëkë për unaza, buqetë nuseje prej saten artificial në ngjyra të ndryshme me perla dhe diamantët, mbulesa karrigesh me komplet fjongosh)

  - VITI I RI (kurora, çarçafë dhe qese prej sateni, tekstilei jute, ikebana natyrale dhe artificiale)

  - PASHKËT (kurora, mbulesa tavoline, mbajtëse dhe shporta për vezë, grurë të mbjellë në vazo)

  - 8 MARS (shami në të gjitha madhësitë, kuti bizhuterish prej pelushi dhe tekstili, karficë trëndafili)
  - FESTIM TË NDRYSHME (unaza pecetash, veshje për shishe, mbulesa tavoline nga të gjitha materialet, shandan, enë qelqi në të gjitha format dhe madhësitë, lule të ndryshme të varura)

  -Zbukurime me tullumbace me ngjyra dhe balona helium

  Bëjmë forma të ndryshme kutish për dhurata dhe pije, kukulla me kostume.

  më shumë
  Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj