Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Kavadar
 • Strugë
 • Krushevë
 • Gostivar
 • Stip
 • Kumanovë
 • Dibër
 • Strumicë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muzikantë dhe grupe muzikore
 • Muzikantë - dasma dhe ahengje
 • Orkestra
 • Muzikë - menaxhment dhe promocion muzikorë
 • Muzikë - instrumente muzikore - prodhim
 • Organizata Joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muzikantë dhe grupe muzikore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Plamenka Trajkovska kompozime të vogla klasikePlamenka Trajkovska është muziciente violiniste akademike me përvojë shumëvjeçare, në realizimin e programeve muzikore, të dedikuar për koncerte, ivente, dasma dhe ahengje familjare, promocione, mbrëmje dhe koktele oficiale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Dardania


 • Adresa: Strasho Pinxhur 95
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shari


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aduti


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 26-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademci


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amajllija bend


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli Melos - bori dhe tupana


 • Adresa: Nikola Rusinski 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Area mjuzik


 • Adresa: Mara Ugrinova 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arensi bend - RNC Band


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 12-6/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Bend


 • Adresa: Llazar Llazareski 1-a
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Bend


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Band off


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta Haus Bend


 • Adresa: Ankarska 29-a lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioritam


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 40-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blezeri


 • Adresa: bul.ASNOM 148-1/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko Veliçkovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brasband Picikato


 • Adresa: Mite Bogoevski 7/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravo Bend


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chelik bend


 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Creshovo Topçe


 • Adresa: Mançu Matak 19
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 39 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 65 | | | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 35 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 15 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj