Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krusevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Museums
 • Monuments
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Museums in Krusevo

Historical Museum


 • Address : Nikola Karev 62
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Historical Museum-Ilinden Revolution (Istoriski muzej-Ilindensko Vostanie)


 • Address : Takja Berber 44-a
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Learnica


 • Address : Tome Nikle b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км

Categories:

foundary, museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonium


 • Address : Nikola Karev 62
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

monuments, museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzej na NOV


 • Address : Niko Doaga 81
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spomen kuka Tose Proeski


 • Address : Nikola Karev b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

museums, monuments

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Американското биро за статистика на трудот наводно, „по грешка“ ги објави податоците за инфлацијата 30 минути порано во средата, предизвикувајќи нови прашања ...
сите 61 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 14 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 36 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel