Museum of Tetovo Region CC CPM (Muzej na tetovskiot kraj CK KPM)


  • Address : Goce Delchev (Boris Kidrich) b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7467 км
Categories:

museums


  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel