Metalterm

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7494 км

  • Telefon 2: 02 2038353
  • Faksi: 02 2048057
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:30 deri më 12:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma Metalterm SHPK është themeluar në vitin 1999. Aktiviteti kryesor është import dhe tregti në 5 fusha kryesore; pajisje për ngrohje, pajisje hidraulike, instalime industrial, çelik që s'ndryshket-prohrom, ISOVER lesh mineral.

*Pajisje për ngrohje

Ofrojmë një asortiment të gjerë prodhimesh nga grupet e mëposhtme:

•Prodhime për ngrohje
•Kaldaja dhe aparate për djegie
•Armatura radiatorësh
•Kolektorë - mbledhës
•Tuba bakri dhe valvula kontrolli
•Pompa qarkullimi
•Enë rezervuarë
•Instrumente matës
•Skaldabanja të kombinuara dhe bufera
•Panele diellore

*Instalime industrial

Ofrojmë materiale për instalime industrial nga prodhues me renome të shoqëruara me certifikatat e duhura për cilësi. Kemi spektër të gjerë të prodhimeve në vijim:

•Tuba të lëmuar
•Tuba të dhëmbëzuar
•Valvula kontrolli të lëmuara
•Valvula me sferë
•Xhunto
•Saraçineskë flutur
•Ventile elektromanjetike
•Kompenzatorë flanxhe
•Valvulë filxhan e pakthyeshme
•Valvula kontrolli për sisteme kundër zjarrit
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фенкојлери HYDRO FC


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj