Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Medical equipment - repair
 • Medical equipment
 • Medical materials
 • Pharmaceutical products wholesale
 • Distributors (wholesale)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Medical equipment - repair

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Bi-mek


 • Address : Mile Pop Jordanov 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

Bi-MEK, a centrе for medical equipment and exclusive agent for Cryo-Save.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645022330_59.png?t=true&w=300&h=300

Binet Medikal


 • Address : Kozle 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

GENERAL MEDICINE: Ultrasound devices, ECG devices, ophthalmoscopes, otoscope, pulsoksimeters ...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1717055088_37.png?t=true&w=300&h=300

Domino


 • Address : Varsavska 7-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

INTERNAL MEDICINE, DIAGNOSTIC PICTURE, SURGERY, INTENSIVЕ CARE, THERAPY...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424436526_88.jpg?t=true&w=300&h=300

Ekspekta Medikal


 • Address : Kozle 9-A-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elta 90


 • Address : Kosta Shahov 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrotim


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma trejd


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farmahem Servis


 • Address : Kichevska 6/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haitech medical solutions


 • Address : ul.1737 br.34
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medident


 • Address : Juzhen bulevar b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meditek


 • Address : Londonska 10 lam.3 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Net elektroniks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S.M.T.


 • Address : Pirinska 28/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni-medikal


 • Address : Lerinska 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VP Velprom


 • Address : Venijamin Machukovski 2-3/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinora


 • Address : 50-ta Divizija 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 10 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка АД Скопје ја стави во функција платформата за Отворено банкарство. Станува збор за регулаторно барање, кое стапува во сила во март 2026 година, ...
сите 23 | | | веќе видена

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена

Нема да се дели дивиденда, туку парите ќе се реинвестираат. Акционерското друштво „Хотели Метропол“ објави како ќе се распредели добивката што ја оствариле во ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel