Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strugë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mbikeqyrje dhe revizion i objekteve te ndertimit
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Inxhinieri
 • Arkitektë
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Planifikim Urban
 • Konsallting
 • Efikasitet Energjetik
 • Kërkime Gjeologjike
 • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
 • Kualitet - Kontroll
 • Puse - Hapje
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Vlerësues
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mbikeqyrje dhe revizion i objekteve te ndertimit

24 ING


 • Adresa: Borka Talev Modernoto 24
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A-x engineering


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa proekt


 • Adresa: 7 Nëntori 72/2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7626 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhitektor


 • Adresa: bul.8-mi Septemvri 4/1-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Arkitekt është një kompani që merret me projektimin, inxhinierinë dhe shërbimet.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557226231_89.png?t=true&w=300&h=300

Arso Inxhinieri


 • Adresa: Ibe Pallikuqa 31
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta proekt


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Mr nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fani kom


 • Adresa: rr.7 f.Batinci nr.365
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км

Ваша замисла, наша експертиза и изведба на проект!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669022993_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Hristovi Inxhinjering i konsalting


 • Adresa: rr.2 42-b, fahu p.78
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Kumanovo Plan


 • Adresa: Goce Dellçev 36
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K2 Arhitekti


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-Zh-1/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karapançevski Kompani


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 70-b lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konsultim teknik


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 64-3/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 64 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj