Kongresen servisen centar

ParkingAir-kondicioner

  • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 22/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: позади Универзална сала

  • Faksi: 02 3230967
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Me më shumë se 14 vjet përvojë në sigurimin e shërbimeve profesionale për përkthim në 32 gjuhë, interpretim dhe organizim të manifestimeve, zbatim të projekteve vendore dhe ndërkombëtare, si dhe botim, Kongresen Servisen Centar, sot është sinonim i shërbimeve të përkryera dhe shërbime me një vlerë të jashtëzakonshme për klientët.

Sigurojmë përkthim nga/në gjuhët e mëposhtme:
*Anglisht, Shqip, Arabisht,
*Bjellorusisht, Bullgarisht,
*Gjermanisht, Greqisht, Danisht,
*Italisht, Japonisht, Kinezisht,
*Maqedonisht, Norvegjisht, Polonisht, Portugalisht,
*Rumanisht, Rusisht,
*Sllovakisht, Sllovenisht, Serbisht,
*Turqisht, Hungarisht, Ukrainisht,
*Finisht, Frëngjisht,
*Holandisht, Hebraisht, Kroatisht,
*Çekisht,
*Spanjisht, Suedisht.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj