Komfort


 • Adresa: 27 Marsi 7
 • Vendi: Strugë
Kategoritë:

hotele  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698225368_51.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja
  Hotel Komfort ndodhet në Strugë afër Plazhit të Grave. Hotel Komfort ofron akomodim me WiFi falas dhe parkim privat falas, si dhe shërbime bukurie.

  Hoteli i apartamenteve ofron strehim me TV me ekran të sheshtë dhe banjo private me pantofla, tharëse flokësh dhe dush. Disa dhoma kanë tarraca me pamje nga qyteti.


  Me akomodim në dispozicion është shërbim i makinave me qira. Vendet e njohura pranë Hotel Komfort janë Plazhi Galeb, Plazhi i Burrave dhe Muzeu i Natyrës.

  Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Ohrit, 6 km nga hoteli i apartamenteve
  më shumë
  Foto nga vendndodhja

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj