КФК


 • Адреса: Бул. Кочо Рацин 42/2-7
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710156888_79.webp?t=true&w=300&h=300


  Даночен консалтинг
  Идентификација и правилно менаџирање на даночниот ризик, минимизирање на даночна изложеност, позиционирање на реалните даночни позиции во согласност со сите законски барања и прописи

  Менаџерски финансиски консалтинг
  Финансиската длабинска анализа (Financial Due Diligence) односно детална финансиска процена на тековната финансиска состојба на компаниите, која ја вклучува и можноста за генерирање профит во блиска иднина.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи