Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Karting - shtigje
 • Automobila - sallone për automobila
Повеќе филтриПомалку филтри

Karting - shtigje по градови

Gostivar Manastir Prilep Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Karting - shtigje

Sky kart


 • Adresa: f.Vollkovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Start


 • Adresa: Dame Gruev 16-3/16 lok.14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AKK Shkup


 • Adresa: Dimitar Berovski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stef-KartKategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompleks Przho/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Przho


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karting Centar


 • Adresa: Ilindenska 298
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karting Centar


 • Adresa: Marshal Tito 226
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 54 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj