Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Home appliance - parts
 • Electrical appliance - retailers
 • Electrical equipment
 • Air conditioners & air conditioning
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electrical Appliance - Repairs
 • Lighting Shops
 • Pellets
 • Air Conditioning - Equipment
 • Metal Shelves
 • Heating Boilers
 • Electric Tools
 • Welding - Tools, Machinery & Equipment
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Hand & Power Tools
Повеќе филтриПомалку филтри

Home appliance - parts по градови

Bitola Kumanovo Negotino Skopje Struga Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Home appliance - parts

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a week

Tems Maloprodazba


 • Address : bul.K.J.Pitu 26/2 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:00 • Sat from 08:30 to 15:30

Tems is a company whose primary activity is trade in spare parts for household appliances and refrigerators.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522746435_15.png?t=true&w=300&h=300

Tems Golemoprodazba


 • Address : Vangel Nechevski 34a
 • Place: Skopje

Резервни делови за апарати за домаќинство: Бела техника, ладење и климатизација

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712648935_14.png?t=true&w=300&h=300

Mekatronika


 • Address : Kiro Ristoski Drnc 48
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buc


 • Address : Bosna i Hercegovina 33 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dоgan frigo


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektron bb


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 108
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elmas


 • Address : Goce Delchev 59
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Empa servis


 • Address : Marshal Tito 101
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etes Kom Ds


 • Address : Todor Changov 123
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neu master


 • Address : Petar Mandzhukov 14-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sangrija


 • Address : Proleterski Brigadi 62-b
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Video data-bela tehnika


 • Address : ul.1523 b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Американската министерка за финансии Џенет Јелен ги предупредува банкарите и технолошките директори дека употребата на вештачката интелигенција (AI) во областа ...
сите 34 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel